Video

Sirius je dokumentárny film iniciovaný Dr. Steven M. Greerom, ktorý odhaľuje skrytú pravdu a informácie o prísne tajných projektoch v oblasti energetiky a voľnej energie.

Sirius ponúka rozhovory od bývalých úradníkov vlády a armády, rovnako ako obrazy a analýzy DNA na šesť palcovej ľudskej kostre známej ako Ata, ktorá bola nájdená v púšti Atacama na severe Čile v roku 2003. Film mal premiéru 22. apríla 2013 v Los Angeles, Kalifornia, rovnako ako on-line.

Sirius je rozdelený do troch častí. Prvá časť sa zaoberá pokusom filmárov ponúknuť dôkaz o existencii mimozemskej inteligencie. Táto časť filmu nám dáva k dispozícii vládne dokumenty, vládne a armádne svedectvá, zvukové a obrazové dôkazy.

Druhá časť obsahuje rozhovory s ľuďmi, ktorí tvrdia, že existujú tajné technológie, sú potláčané na vývoj alebo verejné použitie. Niektorí z opýtaných tiež tvrdia, že dokážeme získavať energiu z toho, čo nazývajú "nulový bod". Sirius zahŕňa aj tvrdenie, že umelé antigravitačné vozidlá boli použité už pred takmer päťdesiatimi rokmi, z ktorých niektoré boli využité na tzv. únosy pod falošnou vlajkou za účelom udržiavať kontrolu nad obyvateľstvom.

V záverečnej časťi sa nám ponúka metóda ako my ako tvorcovia dokážeme nadväzovať pokojný, mierumilovný kontakt s galaktickými kultúrami pomocou CE-5 protokolov.


Sirius - Film - v tomto dokumentárnom filme účinkujem ako Anton Tvrdík - ambassador CE 5 Slovensko

© Nový Sirius Cyklus 1.31.12.28 Tony Krištof
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky